1. 8. 2018 Zbrusu nový Nákupní portál!

                                                                                                                                                                 Výstřižek muž s notebookem

1.8.2018 jsme pustili do SVĚTA zbrusu nový Nákupní portál.

Příjemný design, uživatelská přívětivost a mnoho vychytávek, které Vám ušetří
spoustu času a nejen o tom je nový portál.

 

 

 

Číst více


Školení nového, chytrého Nákupního portálu

Ani v těchto letních dnech neleníme, ale školíme naše klienty na zbrusu nový, chytrý Nákupní portál napříč celou Českou republikou.

Číst více


Jídlo a dovolená. Co mají společného? TOP GASTRO & HOTEL Veletrh

Gastronomický veletrh, kterého se účastní téměř 200 vystavovatelů z dvou desítek států a více než 25 tisíc návštěvníků se uskutečnil opět na výstavišti v Praze – Holešovicích.

Číst více


Vysoká kvalita nemusí být nutně drahá. Především o tom byly další brunche

Karlovy Vary, Praha i Brno. Právě v těchto městech jsme se setkali se zástupci více než třiceti významných hotelů, restaurací a dalších organizací, které chtějí zvýšit efektivitu svých provozů a získat více času zaměřeného na spokojenost klientů.

Číst více


Brunch v Luhačovicích nabídl skvělou atmosféru

LUHNaše pozdní snídaně našla útočiště v příjemných prostorách hotelu Alexandria, který se nachází v malebném lázeňském městě Luhačovice. Se všemi účastníky jsme si v úterý 17.10.2017  pochutnali na fenomenální finger food, čerstvé kávě a jiných dobrotách. Zároveň jsme představili Licit Aukční nákupy jako službu, která šetří čas i peníze. Ukázali jsme hlavní výhody nákupního portálu, náš host referoval, jaké dopady mělo zavedení této služby ve velkých hotelových řetězcích a závěrem byl také prostor pro diskusi.

Číst více


Licit hrdým sponzorem Moravskoslezské sestry 2017

Logo_sestraGalavečer, na kterém byly oceněny osobnosti z řad sester, které mnohdy této práci zasvětily celý svůj život. Jejich příběhy i důvody, proč se staly sestrami, byly mnohdy velmi inspirativní, a proto jsme moc rádi, že jsme mohli být partnery této významné události.

Licit Aukční nákupy využívá k nákupům třeba Městská nemocnice Ostrava a další nemocnice, které tak šetří nejenom na nákupech potravin, ale i dalšího zboží. Níže Vám přinášíme pár snímků z této jedinečné akce, která se uskutečnila 12.10.2017 v Aule VŠB-TU Ostrava. Zdrojem fotografií je oficiální web Moravskoslezské sestry 2017.

Číst více


Potkali jsme se na Roadshow v Karlových Varech?

KV

Jedna z mnohých akcí Asociace Hotelů a Restaurací České republiky se uskutečnila také v Karlových Varech.

V tamním Grandhotelu Ambassador se sešlo více než 80 hoteliérů, restauratérů a dalších lidí z branže na setkání zvaném Roadshow AHR ČR Karlovy Vary a my jsme byli u toho! Krátkým představením na pódiu se o nás návštěvníci dozvěděli to nejpodstatnější, a tak bylo po celý den rušno i u našeho stánku. No a aby toho nebylo málo, staly jsme se garantovaným partnerem AHR ČR!

Číst více