Čtvrtina pozdních snídaní v tomto roce je za námi

S LICIT Aukčními nákupy jsme se letos za Vámi vydali do Karlových Varů, Prahy a Brna. Potkali jsme se s více než 3 desítkami organizací, které se s námi přišli pobavit o nákupech pro své podnikání a možnostech, jak ušetřit čas i peníze.

Číst více


Brunch v Luhačovicích nabídl skvělou atmosféru

LUHNaše pozdní snídaně našla útočiště v příjemných prostorách hotelu Alexandria, který se nachází v malebném lázeňském městě Luhačovice. Se všemi účastníky jsme si v úterý 17.10.2017  pochutnali na fenomenální finger food, čerstvé kávě a jiných dobrotách. Zároveň jsme představili Licit Aukční nákupy jako službu, která šetří čas i peníze. Ukázali jsme hlavní výhody nákupního portálu, náš host referoval, jaké dopady mělo zavedení této služby ve velkých hotelových řetězcích a závěrem byl také prostor pro diskusi.

Číst více


Licit hrdým sponzorem Moravskoslezské sestry 2017

Logo_sestraGalavečer, na kterém byly oceněny osobnosti z řad sester, které mnohdy této práci zasvětily celý svůj život. Jejich příběhy i důvody, proč se staly sestrami, byly mnohdy velmi inspirativní, a proto jsme moc rádi, že jsme mohli být partnery této významné události.

Licit Aukční nákupy využívá k nákupům třeba Městská nemocnice Ostrava a další nemocnice, které tak šetří nejenom na nákupech potravin, ale i dalšího zboží. Níže Vám přinášíme pár snímků z této jedinečné akce, která se uskutečnila 12.10.2017 v Aule VŠB-TU Ostrava. Zdrojem fotografií je oficiální web Moravskoslezské sestry 2017.

Číst více


Potkali jsme se na Roadshow v Karlových Varech?

KV

Jedna z mnohých akcí Asociace Hotelů a Restaurací České republiky se uskutečnila také v Karlových Varech.

V tamním Grandhotelu Ambassador se sešlo více než 80 hoteliérů, restauratérů a dalších lidí z branže na setkání zvaném Roadshow AHR ČR Karlovy Vary a my jsme byli u toho! Krátkým představením na pódiu se o nás návštěvníci dozvěděli to nejpodstatnější, a tak bylo po celý den rušno i u našeho stánku. No a aby toho nebylo málo, staly jsme se garantovaným partnerem AHR ČR!

Číst více


Licit Aukční nákupy na konferenci Horeka112

horeka_logo_transparent_2Letošní konference Horeka112 byla obohacena také účastí týmu Licit Aukčních nákupů. S návštěvníky konference jsme probírali jejich aktuální systémy průzkumu trhu, hodnocení dodavatelů a výběr těch nejvhodnějších. Náš stánek se nacházel v předsálí olomouckého hotelu Clarion, který patří do hotelové sítě CPI hotels. Tato hotelová síť využívá Licit Aukční nákupy k pravidelnému nakupování potravin a dalších surovin (případová studie CPI Hotels). Na našich pozdních snídaních vystupuje jako host z praxe hlavní šéfkuchař výše zmíněné hotelové sítě.

Číst více


BRUNCH S LICIT AUKČNÍMI NÁKUPY – PODZIM 2017

Chcete se dozvědět více o nových možnostech snížení „food cost“ a zároveň si vychutnat Brunch v příjemném a inspirativním prostředí ? Pak jste srdečně zváni na neformální Brunch s LICIT Aukčními nákupy, kde Vám představíme, jaké jsou aktuální možnosti využívání elektronických nástrojů pro nákup potravin a dosažení reálných úspor až ve výši 20 %.

Číst více


JAK RYCHLE POROVNAT NABÍDKY DODAVATELŮ POTRAVIN

Pro hoteliéry, restauratéry či vedoucí stravovacích podniků je porovnávání nabídek dodavatelů potravin nepostradatelnou součástí každodenního nákupního procesu. Jak se v nich neztratit, rychle je porovnat a vybrat tu nejlepší? Pomocníkem mohou být elektronické nástroje pro nákup potravin.

Číst více