Vysoká kvalita nemusí být nutně drahá. Především o tom byly další brunche

Karlovy Vary, Praha i Brno. Právě v těchto městech jsme se setkali se zástupci více než třiceti významných hotelů, restaurací a dalších organizací, které chtějí zvýšit efektivitu svých provozů a získat více času zaměřeného na spokojenost klientů.

Čas a peníze. Dvě nedostatkové položky, kterých není nikdy dost. O možnostech, jak ušetřit čas a peníze díky aukčním nákupům a jaké výhody má implementace této služby do každodenního provozu stravovacích zařízení, se přesvědčili zástupci významných hotelů, restaurací i gastro provozů, kteří se zúčastnili společných pozdních byznys snídaní, tedy brunchů.

„Brunch je o sdílení zkušeností těch, kteří už Aukční nákupy využívají a mají s ním bohaté zkušenosti,“ vysvětluje Petr Kostelný, který byl při implementaci nového systému nákupů v takových provozech jako je hotelový řetězec CPI, školy a domovy pro seniory Moravskoslezského kraje, a podílel se na zavádění obdobného systému u stovek dalších stravovacích provozů. „Lidé se většinou obávají zhoršení kvality a nových dodavatelů. Opak je však pravdou. Hotely i stravovací provozy nakupují často na portále aukčních nákupů od svých původních dodavatelů, protože i ti se účastní našich aukcí. Kvalita i dodavatel tak zůstává často stejný, sníží se však ceny a vedoucí provozů mají díky systému snadnou kontrolu a evidenci,“ doplňuje Petr Kostelný, ředitel aukční společnosti eCENTRE, a.s., který je spolutvůrcem nákupního portálu a služby LICIT Aukčních nákupů.

„Dáte si kafe, nějakou dobrotu a během dvou hodin získáte informace, díky kterým můžete v běžném hotelovém provozu ušetřit někdy až statisíce korun ročně.“

Říká s úsměvem Petr Kostelný a my s ním vřele souhlasíme. Srdečně Vás zveme na příští brunche – více informací najdete na http://aukcninakupy.cz/akce/.

Nebo nás jednoduše kontaktujte prostřednictvím kontaktního formuláře. Už se na Vás těšíme!

Comments are closed.